Draje
Zen Çikolata
Draje

Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar aralıksız olarak üretimine devam etmektedir. Kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürün politikası ile Ar-Ge çalışmalarını yürütmektedir. Üretimini yaptığı tüm ürünlerin sağlığınıza hiç bir şekilde zarar vermeyecek şekilde üretilmesine özen göstermektedir.

Geniş üretim kapasitemizin bir bölümünü de " DRAJE " üretimi oluşturmaktadır. Draje üretimi titizlikle yapılması gereken bir üretimdir. Ürünün hammadde seçimi, hammadde karışım miktarı büyük önem taşımaktadır. Başta draje üretimi olmak üzere ürettilen tüm ürünlerde üretimin tüm aşamalar titizlikle takip edilmektedir.

Mutlu çay saatlerinizi, bayramlarınızı, özel davetlerinizi süsleyecek lezzetli drajeleri en doğal ürünler ile, en sağlıklı yöntemleri kullanarak üretilmektedir. Çok farklı renklerde üretilen draje grubu ürünlerimiz, bademli, fındıklı, antep fıstıklı, portakallı, üzümlü, konfiseri, çakıltaşı gibi bir çok farklı lezzette üretilmektedir. Bitter çikolatalı, sütlü çikolatalı ve beyaz çikolatalı olarak hazırlanarak sunulmaktadır.

Birbirinden lezzetli drajeler üretimi tamamlandıktan sonra el değmeden özel makineler yardımıyla paketlenerek raflardaki yerini almak için yola çıkmaktadır. Tazeliği korunarak, hava almayan paketlerinde size ulaşmaktadır. Size bu eşsiz lezzetin tadını çıkarmak düşüyor, afiyetle...

E-Bülten'e Üye Olun!